Adrian Lubas |
Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie (Poland)
|
|
Ja
|
Agnieszka Migus |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Głuchołazach im Kawalerów orderu Uśmiechu (Poland)
|
|
Ja
|
Alicja Dobrzańska |
Zespół Szkół Specjalnych im. Unicef w Rzeszowie (Poland)
|
|
Ja
|
Alicja Pytel |
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Żarach (Poland)
|
|
Ja
|
Anna Margas |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Piasecznie (Poland)
|
|
Ja
|
Anna Turczyn-Larwa |
Szkoła Podstawowa im. kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sarzynie Primary School in Sarzyna (Poland)
|
|
Ja
|
Beata FRACKOWIAK |
Szkoła Podstawowa Nr 33 Specjalna im. Jana Brzechwy z Oddziałami Przyszpitalnymi w Chorzowie (Poland)
|
|
Ja
|
Danuta Dudzic |
II LO z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida w Tychach (Poland)
|
|
Ja
|
Dorota Pieszak |
Szkoła Podstawowa w Wierzchucinie Królewskim (Poland)
|
|
Ja
|
Ewa LEŚNIAK |
Zespół Szkół Zawodowych nr 4 im. Bronisława Koraszewskiego w Opolu (Poland)
|
|
Ja
|
Ewa Zaraś |
Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi im.J.Korczaka w Rudzie Bugaj (Poland)
|
|
Ja
|
Ewelina Niesłuchowska |
Szkoła Podstawowa nr im. M. Kopernika w Cieksynie (Poland)
|
|
Ja
|
Ewelina Sieńkowska |
Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku (Poland)
|
|
Ja
|
gözde kırmızı |
Hacıilbey İlkokulu (Turkey)
|
|
Ja
|
Grażyna Stanek-Czerny |
II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater w Sosnowcu (Poland)
|
|
Ja
|
Iwona Jodlowska |
Liceum Ogólnokształcące nr XI we Wrocławiu (Poland)
|
|
Ja
|
Iwona Pojmaj |
Szkola Podstawowa nr 61 w Gdańsku (Poland)
|
|
Ja
|
Joanna SZYMIK |
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. E. Dembowskiego w Gliwicach (Poland)
|
|
Ja
|
Justyna KUKUŁKA |
Szkoła Podstawowa nr 13 w Zawierciu (Poland)
|
|
Ja
|
Justyna Wiśniewska |
Szkoła Podstawowa nr 19 im. Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy (Poland)
|
|
Ja
|
Karolina Grotowska-Jakowicka |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach (Poland)
|
|
Ja
|
Katarzyna Kłapyta |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II w Rybniku (Poland)
|
|
Ja
|
Klaudia Krajnik |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa z oddziałami dwujęzycznymi w Suchym Lesie (Poland)
|
|
Ja
|
Lena Misztela |
Przedszkole Samorządowe w Gorzkowicach (Poland)
|
|
Ja
|
Małgorzata Najdowska |
Szkoła Podstawowa nr 37 im. Henryka Sienkiewicza w Bydgoszczy (Poland)
|
|
Ja
|