Agnieszka Bruska |
Szkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy (Poland)
|
|
Ja
|
Ann Katrine RANNESTAD |
Børn og Unge - Aalborg Kommune (Denmark)
|
|
Ja
|
Anna Pławecka |
II Liceum Ogólnokształcące im. Czesława Miłosza w Jaworznie (Poland)
|
|
Ja
|
Christian Stanley Plovgaard |
Nymarkskolen (Denmark)
|
|
Ja
|
Dorota Deroń |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu (Poland)
|
|
Ja
|
Edyta BIENIEK |
Szkoła Podstawowa im. Josepha von Eichendorffa w Krośnicy (Poland)
|
|
Ja
|
Edyta Borowicz-Czuchryta |
Publiczna Szkoła Podstawowa Galileo w Lublinie (Poland)
|
|
Ja
|
Henrik Hjelm Zidoree |
Rybners - EUD - Spangsbjerg Møllevej (Denmark)
|
|
Ja
|
Izabela KRZAK - BORKOWSKA |
II Liceum Ogólnokształcące im Jana Śniadeckiego w Kielcach (Poland)
|
|
Ja
|
Justyna GEJDEL |
Zespół Szkół Sportowych i Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego w Gdańsku (Poland)
|
|
Ja
|
Kader MAIKAL |
Aarhus Gymnasium - Tilst (Denmark)
|
|
Ja
|
Lisbeth KODAL |
Esbjerg Kommune (Denmark)
|
|
Ja
|
Małgorzata Ira |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks. J. Twardowskiego w Radomsku (Poland)
|
|
Ja
|
Marlena Kowalska |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Bosko w Piotrkowie Trybunalskim (Poland)
|
|
Ja
|
Mette Enegaard Hindhede |
Børneinstitutionen Holluf Pile-Tingkær (Denmark)
|
|
Ja
|
Paulina Majdzińska |
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Bydgoszczy (Poland)
|
|
Ja
|
Paweł Ciesielczuk |
Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych im. gen. Władysława Andersa w Chełmie (Poland)
|
|
Ja
|
Regina Smolin-Makuch |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Nowej Soli (Poland)
|
|
Ja
|
Renata Zając |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kochanowskiego w Kozienicach (Poland)
|
|
Ja
|
Sylwia KOŚCIKIEWICZ-GRYC |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie (Poland)
|
|
Ja
|
Tine Lund |
Vedersø Idrætsefterskole (Denmark)
|
|
Ja
|
Wioletta SOSNOWSKA |
Szkoła Podstawowa im. kpt. St. Betleja w Przewozie (Poland)
|
|
Ja
|