About
Who are we?
Merhaba ben Hülya EREN. Özel eğitim öğretmeniyim. KTÜ İşitme engelliler öğretmenliğinden mezunum. RAM, Rehabilitasyon Merkezi ve özel eğitim sınıflarında görev yaptım. Şehit Kamuran Ablak Ortaokulu Özel eğitim sınıfında görev yapmaktayım. Mesleğimi yaptığım işi seviyorum. Daha iyi olmak zorunda olduğumu hep hissediyorum. Bizim alanımızda tek bir anahtar her kilidi açmıyor, defalarca deneme işimizin sırrı belki de. Kitap okumayı, gezmeyi severim.
Organisation details
-
Education type:School Education
-
ISCED Level:Lower secondary education (ISCED 2)
-
Contact language(s):Turkish
Location
-
Town:kocaeli
-
Region:KOCAELİ
-
Address:çiftlik mahallesi saka caddesi no:1 gölcük
-
Postal code:41650